Angelica Wiik färglitografi
2016-03-08
366869
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960), motiv från Blå porten, signerad Angelica Wiik 4/210, färglitografi med glitter, ca 60x44,5 cm, oramad