Stolar 2 st
2016-03-08
366853
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 2 st, stålrörskonstruktion, cognacsfärgat skinn, varav båda stämplade Fasem Set. 86 Italy, troligen 1986-tal, sitthöjd ca 43 cm
Slitage, fläckar