Klubbat för:
850 SEK
1 500 SEK
BENNO ARZT (född 1941): "Fågelunge, signerad och Benno Arzt och a tergo betitlad samt daterad 2007013, akryl på pannå, 6037x29,5 cm
366852
2016-03-18