Marinmålning
2016-03-08
366844
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
R. RAGMAN (1900-tal): Sjöslag med örlogsfartyg, signerad och daterad R Ragman 1917, olja på duk, ca 43x63 cm
Mindre tryckskada