Skål Kina 1800-tal
2016-03-08
366832
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKÅL, porslin, Kina, 1800-tal, Kangxis märke, dekor av landskap med tempelbyggnader, höjd 8,5 cm, diameter 20 cm
Smärre nagg