Bordslampa 1900-tal
2016-03-11
366793
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-tal, Stående kvinna, metall på sockel, höjd ca 48 cm
Avklippt sladd, ytskador