Karl Höglund färglitografi
2016-03-09
366788
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KARL HÖGLUND (född 1940): "Maskerad", signerad Karl Höglund, EA, färglitografi, bladmått 87 x 59 cm