Karl Höglund
2016-03-09
366787
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KARL HÖGLUND (född 1940), maskeradbalen, signerad Karl Höglund, numrerad 29/150, färglitografi, bladmått ca 34x55 cm