Roland Svensson färglitografi
2016-03-09
366784
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Providence Island Monrovia", signerad och numrerad Roland S. 500/500, färglitografi, bildmått ca 32x41 cm