Sven Lidberg
2016-03-09
366780
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SVEN LIDBERG (1944-2009): (6) kompositioner, signerade Sven Lidberg, numrerade, färglitografier, bildmått från 20x35 till 50x35 cm, oramade