Salgbord i furu
2016-03-07
366752
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SLAGBORD, furu, 17/1800-tal, höjd ca 74, 111X32, totallängd 172x111x96 cm
Slitage, klaffarna med glipor som går att föra samma