Vicke Lindstrand vas
2016-03-08
366725
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VICKE LINDSTRAND, Kosta, vas, dekor av svarta och vita cirklar, höjd 23 cm, signerad Kosta LH 5903
Smärre repor på livet