Bordslampa
2016-03-07
366686
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets mitt, stomme i mässing, höjd inkl skärm ca 44 cm
Bucklor