Klubbat för:
1 000 SEK
1 000 SEK
GÖRAN WÄRFF, "Familjen", 14 st., Kosta, samtliga 13 olika modeller samt dublett av en, bemålat glas, signerade, årsrelaterade, höjd 5,5-16 cm
Minimalt slitage
366671
2016-03-08