Golvlampa
2016-03-08
366663
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets senare del, lackerad metall, tre små skärmar, höjd 155 cm
Visst slitage