Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MÅTTSTOCKAR, 2 st, VATTENPASS, 1800-tal, England, mässing och trä, längd 59,5 cm resp 22 cm
Bruksslitage, en med lagning
366645
2016-03-07
Gör en kostnadsfri värdering här