Golvlampor mässing
2016-03-07
366556
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVLAMPOR, 1 par+1, mässing, höj- och sänkbara, 1960/70-tal
Bucklor och slitage