Ulrica Hydman-Vallien
2016-03-07
366550
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): "Alltid du och jag", signerad, HC, färglitografi, bladmått 34x30 cm
Smärre kantslitage