Jan Bohumil Pospisil oljemålning
2016-03-07
366530
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JAN BOHUMIL POSPISIL (1898-1968): Havsbild, signerad Jan B. Pospisil, olja på duk, ca 38x55 cm