Matta röllakan Ingegerd Silow
2016-03-11
366485
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
INGEGERD SILOW, matta, röllakan, 1900-talets mitt, signerad I. S. 200x136 cm