Kaj Franck i Nuutajärvi Notsjö vas

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

KAJ FRANCK, vas, underfång i blått, Nuutajärvi Notsjö, signerad och daterad -63, höjd ca 21 cm

366457

2016-03-06