Peter Dahl
2016-03-06
366424
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): (2) bl a Ur Fredmans Epistlar, signerad Peter Dahl, litografi, ca 41x28 resp 43x30 cm