Oljemålning
2016-03-06
366329
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stilleben, signerad och daterad 1927, olja på duk, 50x62 cm