Siri Derkert
2016-03-06
366316
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SIRI DERKERT (1888-1973): "Jag vägrar förinta mig själv!", signerad S Derkert, HC, litografi, bladstorlek 57x43 cm