K A Pehrson
2016-03-08
366312
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Fantasiblommor, signerad och daterad K.A. Pehrsson -81, färglitografi, 444/500, 36x27 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg