Karl Axel Pehrson färglitografi
2016-03-08
366310
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Fantasiblommor, signerad och daterad K.A. Pehrsson -77, färglitografi, 315/385, 29x41 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg