Anna Rosenbäck oljemålning
2016-03-06
366299
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ANNA ROSENBÄCK (Ryssland/Sverige, född 1969): Landskap, a tergo signerad A. Rosenbäck, olja på duk, ca 100x80 cm