Uno Vallman oljemålning
2016-03-06
366290
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Stilleben, signerad och daterad Uno Vallman 1964, olja på duk, 86x71 cm