Sven Erik Johansson färglitografi
2016-03-08
366280
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SVEN ERIK JOHANSSON (född 1925): (2) Surrealistiska kompositioner, signerade och numrerade, färglitografi, 42x65 samt 50x61 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg