Helgonskulpturer i trä
2016-03-08
366255
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKULPTURER, 2 st, helgon, skuret och bemålat trä, troligen Mexiko, 1800/1900-tal, höjd 29 resp 31 cm
Skador, saknade delar