Helgonskulpturer i trä
2016-03-08
366253
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKULPTURER, 2 st, helgon, skuret och bemålat trä, troligen Mexiko, 1800/1900-tal, höjd 25 resp 39 cm
Skador, saknade delar