Peter Dahl Dansen
2016-03-07
366185
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Dansen, svit med tre färglitografier, signerade Peter Dahl -81, 47/250, bladstorlek 63x47 cm, oramade