Byrå gustaviansk stil
2016-03-25
366146
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BYRÅ, med stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal fanerad med jakaranda, mahogny med flera träslag, beslag i brons, höjd 85, 112x52, nyckel finns
smärre fanérskada, cites-intyg inkommer