Slagbord England
2016-03-07
366109
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
SLAGBORD, 1800-tal, England, mahogny, höjd med hjul 70, 144x183 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Slitage, smärre skador