Ilkka Pärni akryl
2016-03-05
366060
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ILKKA PÄRNI (född 1959), geometrisk komposition, signerad och daterad a tergo I Pärni -06/07, akryl på duk, ca 46 x 27 cm