Anders Fogelin oljemålning
2016-03-05
366057
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ANDERS FOGELIN (1933-1982), landskap signerad och daterad 1971, olja på pannå, 26 x 31 cm