Rune Jansson olja på duk
2016-03-05
366050
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RUNE JANSSON (1918-2014), "Koksgatan III", signerad Rune Jansson, olja på duk, 22 x 16 cm