Akvarell
2016-03-06
366044
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, par vid stranden, otydligt monogramsignerad, akvarell, 37x57 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg