Oljemålning
2016-03-05
365954
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): I konstgalleriet, olja på duk, 31x45 cm
Retuscher, skador