Peter Dahl färglitografi
2016-03-05
365953
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934), dansande par, signerad Peter Dahl -81, 96/250, färglitografi, bildmått 52 x 35 cm