Halsband 18 k guld
2016-03-07
365918
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HALSBAND, 18 k guld, mittsektion med cabochonslipade månstenar och dekor med blad, stavformad kedja med mellanliggande ringar, 1950-tal, otydliga stämplar, längd 44 cm, vikt ca 7,2 g