Ljuskrona med prismor
2016-03-05
365916
| Klubbat belopp | 8 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
LJUSKRONA med prismor, för 8 ljus, 1800-talets slut, höjd ca 105 cm
Slitage, enstaka prismor kan saknas