Tallrikar Kina
2016-03-05
365904
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TALLRIKAR, 1 par, porslin, Kina, 1700-tal, famille rose, diameter 23 cm
En med lagning samt spricka