Oscariansk ljuskrona
2016-03-05
365903
| Klubbat belopp | 9 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
LJUSKRONA med prismor, för 12 ljus, oscariansk, 1800-talets slut, höjd ca 95 cm
Slitage, enstaka prismor kan saknas