Vägghylla Josef Frank
2016-03-05
365877
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JOSEF FRANK, hylla, för väggmontering, Firma Svenskt Tenn, mahogny, höjd 70 cm
Bruksslitage och ytskador