Pierre Olofsson färglitografi
2016-03-05
365843
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson, 12/35, färglitografi, ca 74 x 51 cm, oramad
Hanteringsveck