Stålsmycken kedja guld
2016-03-06
365805
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 800 SEK |
HÄNGE, i form av ett kors, med onyx och stål, BROSCH, stål, 1800-tal, KEDJA, 18 k vitguld, venetiansk, vikt ca 3,9 g
Smärre skador, delar saknas