Ingegerd Silow röllakan
2016-03-08
365765
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
INGEGERD SILOW, matta, röllakan, 1900-talets mitt, signerad I. S. ca 248x168 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Bruksslitage