Edvin Ollers oljemålning
2016-03-05
365708
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDVIN OLLERS (1888-1959), Sydländsk by, signerad, olja på duk 41 x 32 cm