Tennfigurer Holger Eriksson
Klubbat för:
550 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
HOLGER ERIKSSON TENNFIGURER, 1900-talets första hälft, 24 st tredimensionella signerade, 52 st i silhuett,
i 2 askar varav en med Exlibris
Kuntoraportti
365672
Päivämäärä:
2016-03-04